GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4025061
nr 402 5061
Figurin
Rörstrand, höjd: 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 mars 2006
26/3 17:12:21
Rörstrand